loader image

Uşak Çağdaş Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinin acentesi olan kuruluşumuz, uzun yıllardan itibaren sektörde faaliyet gösteren kadrosu ile sigortalılarımıza tüm Elementer Branşlarda ve Sağlık Sigortalarında hizmet vermektedir.

Risklerin tespit edilerek en uygun teminatların sağlanmasında, güvene dayalı bir işbirliği sayesinde sigortalıların hasar riskleri en aza indirmekte ve mağduriyetleri önlenmektedir. “En değerli varlığımızın sigortalılarımız olma bilinciyle, sizleri işbirliğine davet ediyoruz.”

Kasko sigortası mal sigortalarının türlerinden biridir. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması vb. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır. Araç kasko sigortası karşı araçtaki hasarı değil, sigortalıya ait araçtaki hasarı teminat altına alır. Kasko sigortasının amacı, sigorta ettirene ait motorlu aracın uğrayacağı zararları tazmin etmektir.

Kasko isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Aracın yanması, çalınması gibi standart teminatlar dışında sigortalının talebi doğrultusunda ek teminatlar ile sigorta kapsamı genişletilebilir. Poliçede aksi belirtilmediği sürece kasko sadece Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

Kasko sigortası ödemenin yapıldığı tarihte başlar. Eğer poliçe tutarı taksitle ödenecekse peşinatın ödendiği gün sigorta başlar. Kasko sigortasının başlangıcı ve bitişi taraflar arasında aksi kararlaştırılmadıkça, Türkiye sınırları içinde, Türkiye saati ile 12.00’de başlar ve bitim günü aynı saatte sona erer. Kasko sigortasında, sigorta ettiren araca zarar verici olayın yaşandığı günden itibaren 5 iş günü içinde rizikonun gerçekleştiğini sigortacıya bildirmekle yükümlüdür. Rizikonun gerçekleşmesi halinde, sigortacı hasar ile ilgili belgelerin kendisine verilmesinden itibaren en geç 15 gün içerisinde hasar ve tazminat miktarını sigortalıya bildirmek zorundadır.

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir. Kasko sigortası çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma ana teminatlarını içerir.

Muafiyetli kasko, genellikle bütçesini aştığı için kasko yaptırmaktan vazgeçme aşamasında olan tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kasko sigortası, aracınızda belli risklerin gerçekleşmesi sonucu oluşabilecek zararların finansal olarak güvence altına alınmasıdır.

Citroën Kasko aracınızı her türlü hasarda Citroën Yetkili servislerine Yönlendirerek Citroën güvencesi altına almaktadır.
Citroën Onarım politikası çerçevesinde aracınıza orijinal yedek parçalar kullanılır ve uzman kadromuz tarafından onarımı yapılır.
Birincil amacımız; Her zaman sizlere en iyi hizmeti ve en iyi servis kalitesi sunmaktır. Ayrıca Citroën’inizin hasarı Citroën yetkili servislerin çatısı altında giderildiği için aracınızın 2. El değeri korunmuş olur.Citroën Kasko ile ilgili detaylı bilgileri ve teminatları 0276 231 47 47 – 0276 231 16 90 nolu telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.

MERHABA, BİZDEN SİGORTA HİZMETİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

RANDEVU İÇİN SİZİ ARAYALIM

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Email
Open Close
Hızlı İletişim
Kia EV6 Kia Yeni Sportage Kia Bongo Kia Duvar Kağıtları Kia XCeed Kia Stonic Kia Rio Kia Picanto Yeni Citroën C4 Citroën C5 Aircross SUV Citroën C3 Aircross SUV Citroën Berlingo Fırsatı