loader image

UŞAK ÇAĞDAŞ OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Şirketimiz; Otomotiv ile ilgili tüm satış ve satış sonrası hizmetlerinin tek çatı altında müşterilere ulaştırılması konusunda kurulmuş olup, otomotiv sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve deneyimi ile müşteri ve kaliteli hizmet odaklı çalışma ilkeleriyle sektörde bugün sahip olduğu yere gelmiştir. Müşteri memnuniyeti kapsamında ise şirketimizin Türkiye 1.’lik Ödülleri mevcuttur.

Satış, Sigorta, Mekanik, Yedek Parça, Elektrik, Boya-Kaporta ve Egzoz Emisyon departmanları ile 12.047 TSE Belgeli Plazamızda eğitimli, akademik kariyere sahip ve tüm alanlarda sertifikalı personelimiz bulunmaktadır. Ayrıca şirket olarak 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ve Türkiye’de ilkleri başarma gururu ile hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmiş durumdayız.

Sigortacılık sektöründe; AKSİGORTA A.Ş. şirketinin acentelikleriyle sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, zaman içerisinde büyüyerek; acenteliklerine 2016 yılında DOĞA SİGORTA A.Ş. şirketinin acenteliğini ekleyerek sigortacılık alanında başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

  • Otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek pazar payını arttırmak.
  • Yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek.
  • Müşteri sadakatini kazanmak, var olan müşteri ilişkilerini daha kuvvetli ve kalıcı olmasını, müşterilere verilen sözlerin yerine getirilmesini sağlamak ve markaya bağlı müşteri bilincini yerleştirmek.
  • Eğitimli ve bilinçli personel ile çalışmak, kalite yönetim sistemine tüm personelin katılımını sağlamak.
  • Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve gelişmesini sağlamak, mükemmellik prensibini uygulamak.

NEDEN ÇAĞDAŞ OTOMOTİV?

  • Başarımızı müşteri hizmetlerimizdeki mükemmellik ve sağladığımız müşteri sadakati ile ölçeriz.
  • İhtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşılamak için çalışıyoruz.
  • Aracınız; servisimize geldiği zaman deneyimli, eğitimli, en gelişmiş teknolojiyi kullanan ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından bakıma alınır.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI VE KASKO İÇİN TEKLİF ALIN

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Email
Open Close
Hızlı İletişim
Kia EV6 Kia Yeni Sportage Kia Bongo Kia Duvar Kağıtları Kia XCeed Kia Stonic Kia Rio Kia Picanto Yeni Citroën C4 Citroën C5 Aircross SUV Citroën C3 Aircross SUV Citroën Berlingo Fırsatı