loader image

Uşak Çağdaş Otomotiv’de;

Aracınızı ilk gün ki gibi yapmak temel ilkemizdir. Kaporta & Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir. Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalışması sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri bir yandan hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin aracınızın onarımı yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faaliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır. Artık aracınız emin ellerde; konusunda uzman personelimiz tarafından en kısa zamanda kaliteli onarımı yapılırken sigorta işlemleriniz de paralelinde hızlı bir şekilde yürütülmektedir.
  • Araçların boya onarımı ve kurutulması esnasında olumsuz şartlardan etkilenmemesi için alttan emiş sistemine sahip otomobil ve hafif ticari araçların rahatlıkla boyanabileceği büyüklükte  oto boya fırını,
  • Bilgisayar kumandası ile çalışan sterilizasyona sağlanmış oto boya hazırlama ünitesi mix sistemi,
  • Havalı meges çekme,Enfaruj,pütür atma ve tereson kaplama sistemi,
  • Boya koruma sistemi,
  • Hava ile çalışan kuru sistem zımpara makineleri bulunmaktadır.

Oto boya onarımları eğitimli ve tecrübeli teknisyenler tarafından hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Oto iç ve dış temizlik koruma sistemleri yapılmaktadır.

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları ve paslanmalar herhangi bir renk farklılığı olmaksızın, metalik ve opak renklerde fırın boya ile giderilir.

Boya hasarları fırınımız en son teknoloji dijital ve doğar gazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Uşak Çağdaş Otomotiv CITROËN, SUBARU ve KIA bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile her çeşit kaporta boya hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her model ve marka binek aracın yedek parça temini, montajı ve boyama işlemleri firmamız bünyesinde sorunsuz ve tam zamanında gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Uşak Çağdaş Otomotiv Kaporta Boya konusunda teknolojik çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

Boya Tamiratı ve Lokal Çizik; aracın dış yüzeyinde oluşabilecek delik ve çizik kaporta hasarlarının lokal boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir. Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir. Özellikle park yerinde oluşan oluşan küçük hasarlar, anahtar çizikleri vb. şekilde aracınızda oluşan zararların giderilmesi için en uygun yöntemdir.

Böylece;

  • Aracınız estetik açıdan en üst seviyede kalır.
  • Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir.
  • Aracınızın orijinalliği korunmuş olur.

Aracınızdaki ön motor kaputu, arka bagaj kapağı ve tavandaki bölgesel ezik olan yerlerin %90 oranında, boyamadan onarımı yapılmaktadır.

MERHABA, BİZDEN SERVİS ALMAK İSTER MİSİNİZ?

RANDEVU İÇİN SİZİ ARAYALIM

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Instagram
Email
Open Close
Hızlı İletişim
Kia EV6 Kia Yeni Sportage Kia Bongo Kia Duvar Kağıtları Kia XCeed Kia Stonic Kia Rio Kia Picanto Yeni Citroën C4 Citroën C5 Aircross SUV Citroën C3 Aircross SUV Citroën Berlingo Fırsatı