• P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:30 | Pazar: 10:00 - 18:00
  • Fevzi Çakmak Mh., Gazi Bulvarı, 1. Sk., No: 84/A
  • +90 276 231 47 47

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Orijinal Yedek Parça

Araçlarınızdaki güvenin, konforun ve emniyetin devamı için lütfen “Orijinal Parçalar” kullanın.

Bakım ve Onarımlar

Çağdaş Otomotiv Yetkili Servisi’nde, Citröen araçları “KONTROLLÜ KABUL” yaparak, bakım ve tamir işlemlerine başlamaktayız.

Kaporta/Boya/Mix

Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Sigorta Acenteliği

Kuruluşumuz, uzun yıllardan itibaren sektörde faaliyet gösteren kadrosu ile sigortalılarımıza tüm Elementer Branşlarda ve Sağlık Sigortaları’nda hizmet vermektedir.

Hangi aracı aradığınıza kararsız mısınız?

Daha iyi karar verebilmeniz ve aklınızdaki soru işaretlerinin cevapları adına hemen bizimle irtibata geçin. Size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. 🙂

Mevcut aracınızı bize satmak ister misiniz?

Elinizde Citroen, Kia, Subaru veya herhangi bir marka araç var ve siz bunu yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Hiç durmayın hemen bizimle iletişime geçin ve kazançlı çıkın!

BAYİLİKLERİMİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Citroën Artı Garanti ne zaman başlar ve ne zaman biter?

Citroën Artı Garanti, aracın üretici garantisinin bitiminde başlar ve sertifika üzerinde de belirtilen ilave “1” veya “2” yıl / 150.000 km’ye kadar devam eder.

Neler Citroën Artı Garanti kapsamındadır?

Citroën Artı Garanti, “Artı Garanti El Kitabı”nda belirtilen kapsamlarda mekanik ve/veya elektrik ve/veya elektronik arızaları ile ilgili parça ve işçilik ücretlerini (belirtilmiş indirimleri ile birlikte), Citroën Artı Garanti Özel Koşulları’nda belirtilen esaslar ve kapsamlar dâhilinde Türkiye sınırları içerisinde aracın piyasa rayiç bedeline kadar kapsamaktadır.

Aracı arızalanan müşteri ne yapmalıdır?

En yakın Citroën Yetkili Servisi’ne “Artı Garanti El Kitabı”nda belirtilen şekilde müracaat etmelidir. Yetkisiz kişilerin müdahalesi Artı Garanti’nin sona ermesine sebep olabilecektir.

Aracın periyodik bakımları zamanında Yetkili Servislerde yaptırılmazsa ne olur?

Aracın periyodik bakımları Yetkili Servislerde ve zamanında yaptırılmalıdır (maks.+-750 km./+-1 ay). Aksi takdirde Garanti geçerliliğini kaybeder.

Aracını satan müşteri Artı Garanti’yi devredebilir mi?

Aracın satışı durumunda Artı Garanti’nin devredilebilmesi için 0212 257 39 82 numaralı telefondan Garanti Departmanı aranarak aracın noter kanalı ile satıldığı kişiye ait bilgilerin verilmesi ve noter satış belgesinin kopyasının gönderilmesi gerekmektedir.

ÇAĞDAŞ PLAZA’DA AYRICALIKLISINIZ

Uşak Çağdaş Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz;
* 1997 yılında CITROËN yetkili bayisi ve servisi olarak faaliyetlerine başlamış olup ;
* 2015 yılında Japonya’nın otomotiv devi SUBARU markasını,
* 2017 yılında ise dünyada başka bir otomotiv devi olan KIA markası bayiliklerini bünyesine katıp, büyüyerek yoluna devam eden; Satış, Servis, Sigorta, Yedek Parça, Kaporta-Boya ve Egzoz Emisyon Ölçüm alanlarında Uşak ve çevresine hizmet veren kurumsal bir işletmedir.

BASINDA ÇAĞDAŞ PLAZA