İNSAN KAYNAKLARI

İŞ BAŞVURU FORMU

(*) işareti olan tüm alanları doldurmak zorunludur. Uşak Çağdaş Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okudum. Kişisel verilerimin aydınlatma metninde belirtilen amaçlar için ve ayrıca; ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlaması için pazar araştırması faaliyetlerinin yapılması, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin, müşteri memnuniyeti ve tecrübesine yönelik aktivitelerin, kampanya, promosyon ve tanıtım süreçlerinin ve Uşak Çağdaş Otomotiv'in ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amaçları da dahil olmak üzere doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla işlenmesini ve bu kapsamda yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve Şirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle ve yurtiçindeki ve yurtdışındaki üçüncü kişilerle ve yetkili idari ve adli organlarla paylaşılmasını kabul ederim.
Doğum tarihinizi GÜN/AY/YIL şeklinde giriniz.
Lise veya daha üstü eğitim bilgilerinizi her satıra bir eğitim bilgisi gelecek şekilde "Okul Adı / Bölüm / Mezuniyet Yılı" olarak giriniz.
İş deneyimlerinizi her satıra bir tane gelecek şekilde "İş Yeri Adı / Pozisyon / Giriş ve Çıkış Yılı / Neden Çıktığı" olarak giriniz.
Referanslarınızı her satıra bir tane gelecek şekilde "Adı ve Soyadı / İş Yeri / Pozisyonu / Telefonu" olarak giriniz.
Varsa bu alana isteklerinizi belirtebilirsiniz.
Click or drag a file to this area to upload.
Özgeçmişinizi bu alana sürükle/bırak yöntemiyle yükleyerek bize gönderebilirsiniz.
BİZİ YAKINDAN TANIYIN

EKİBİMİZ

ALTAN ER
HASAR DANIŞMANI
ELVAN ÇAKMAK
SERVİS DANIŞMANI
NEŞE SAĞLAM
SATIŞ YÖNETİCİSİ
TOLGA KISAKOL
SİGORTA YÖNETİCİSİ